Savarankiškai besimokantiems

                       ONLINE  MOKYMAI

1. B kategorijos teorijos pamokos  klasėje ir/arba “gyvai nuotoliniu būdu.

Kaip tai padaryti?
1. Registruojatės: pavara.henrikas@gmail.com
SVARBU: nepamiršti nurodyti savo el.paštą, telefono nr.
2. Gaunate į el.paštą registracijos dokumentus su instrukcija ar paskambinsime telefonu,     ( būsite informuoti kokios būtinos sąlygos, kad galėtumėte dalyvauti onlaine mokymuose)
3. Gaunate nuorodą į online pamokas ir dalyvaujate gyvai KET teorijos pamokose,(pagal B kategorijos mokymo programą 40 pamokų.)

4. Gaunate įvairių KET bilietų kodą NEMOKAMAI ir namuose sprendžiate bilietus.
5. Išlaikote mokyklinį egzaminą ir galite VĮ Regitra laikyti valstybinį teorijos egzaminą, o atšaukus apribojimus praktiniam mokymui , mokotės vairuoti .

2.Papildomas vairuotojų mokymas “gyvai nuotoliniu būdu  (praktinis vairavimas bus atliekamas panaikinus karantino apribojimus)

Kaip tai padaryti?

1. Registruojatės: pavara.henrikas@gmail.com
SVARBU: nepamiršti nurodyti savo el.paštą, telefono nr.
2. Gaunate į el.paštą registracijos dokumentus su instrukcija ar paskambinsime telefonu.      ( būsite informuoti kokios būtinos sąlygos, kokie reikalingi dokumentai kad galėtumėte dalyvauti onlaine mokymuose)
3. Gaunate nuorodą į online pamokas ir dalyvaujate gyvai  papildomuose mokymuose ( pagal papildomo mokymo programą)                                                                    4.Panaikinus praktinio vairavimo mokymo apribojimus , atliekame praktinio vairavimo mokymą, išlaikome testą ir apie Papildomų mokymo kursų baigimą pranešame VĮ Regitra

Į visus Jūsų klausimus atsakysime  el. paštu: pavara.henrikas@gmail.com arba paskambinsime telefonu.                                                                                                        

SVARBU.
Reikia pasirūpinti vaizdu ir garsu –kompiuterį su kamera ir mikrofonu